SON DAKİKA

BALTOK BAN BAN'A SPONSOR OLDU         

Bugün: 16.08.2018

AK PARTİ’DE İLGİNÇ GELİŞMELER

AK PARTİ’DE İLGİNÇ GELİŞMELER
AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan’ın, eski Vekiller Ali Aydınlıoğlu ve Sema Kırcı’ya yakınlıklarıyla bilinen 3 İlçe Başkanı’nın görevden alınması için düğmeye bastığı, Milletvekilleri’nin müdahalesiyle görevden alma girişiminin önüne geçildiği ileri sürülüyor.02.08.2018 11:48
AK Parti Edremit İlçe Başkanı Metin Örkçü, Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı ve Erdek İlçe Başkanı Kemal Kayan’ın görevlerinden alınacakları iddiası dün siyaset gündemine bomba gibi düştü. Üç İlçe Başkanı’nın görevden alınma talebinin İl Başkanı Hasan Demiraslan’dan geldiği, yerel seçim sürecinde ilçe teşkilatlarında bir değişim planının başlangıcı olduğu, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ın da buna olumlu karşılık verdiği ileri sürüldü. İl Başkanı Demiraslan’ın bu operasyonun AK Parti Milletvekillerinin müdahalesiyle önlendiği de edinilen bilgiler arasında.

İlçe Başkanlarının görevden alınmaları için Genel Merkez’de girişimlerde bulunduğu, ancak vekillerin duruma el koymasıyla operasyonu gerçekleştiremediği öğrenilen Hasan Demiraslan, gazetemizin konuyla ilgili sorusuna, “öyle bir şey yok” şeklinde yanıt verdi.

Etiketler: AK PARTİ

Diğer BALIKESİR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.